Firma "Metkownica" istnieje od 1988 roku. Z chwilą wejścia w życie ustawy o VAT w 1993 roku jako jedna z pierwszych firm na terenie naszego województwa rozpoczęliśmy sprzedaż i dystrybucję kas z modułem fiskalnym i jest to od tej pory główna dziedzina naszej działalności.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem takich producentów jak:urządzenia fiskalne SHARP, Datecs, Emar, Elzab, Innova, Elemis oraz wagi: Axis, Medesa, Digi, Cas, Ohaus, Dibal, Fawag. W ofercie naszej firmy znajduje się szeroka gama kas i drukarek fiskalnych, wag sklepowych, etykietujących, przemysłowych oraz laboratoryjnych, metkownic, czytników kodów kreskowych, drukarek etykiet, kolektorów danych, weryfikatory cen oraz materiałów eksploatacyjnych do oferowanych urządzeń.

Praca całego naszego zespołu ukierunkowana jest na stale podnoszenie jakości i tempa obsługi klienta. Posiadając wieloletnie doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne wszelkie usterki staramy się usuwać w bardzo krótkim czasie. Wszystkim naszym klientom zapewniamy miłą obsługę, fachowe doradztwo oraz niezawodny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Metkownica
ul. Młynowa 70 lok. U-1
15-405 Białystok
tel./fax 85 744 47 49, 85 744 40 63
[email protected]