O nas

Kasy fiskalne ONLINE – Białystok – PHU Metkownica: autoryzowany przedstawiciel liderów rynku!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metkownica z siedzibą w Białymstoku jest autoryzowanym partnerem premium marki NOVITUS – lidera na polskim rynku w branży urządzeń fiskalnych. PHU Metkownica to także lokalny przedstawiciel firmy AXIS największego polskiego producenta wag oraz dystrybutor systemów sprzedażowo-magazynowych, gastronomicznych oraz programów usprawniających handel. produkcję i usługi.

Dzięki zacieśnionej współpracy z producentami oraz centralnymi dystrybutorami, mamy możliwość oferować naszym Klientom konkurencyjne ceny, krótki czas realizacji zleceń i zamówień, atrakcyjne promocje oraz dostęp do pełnego asortymentu katalogowego.

PHU Metkownica to oczywiście również autoryzowany serwis urządzeń fiskalnych, wag oraz metkownic. Praca całego naszego zespołu ukierunkowana jest na stale podnoszeniem jakości i tempa obsługi klienta. Posiadając 25-letnie doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne wszelkie usterki staramy się usuwać w bardzo krótkim czasie. Wszystkim naszym klientom zapewniamy miłą obsługę, fachowe doradztwo oraz niezawodny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w pełnym zakresie. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Drukarki fiskalne ONLINE – Białystok – PHU Metkownica: kompleksowa obsługa Klienta!